Poslat mail Úvodní stránka

PRONÁJEM REKLAMNÍCH PLOCH


Nosným programem naší reklamní agentury je nabídka velkoplošných a maloplošných reklamních zařízení, jenž jsou umístěny na příjezdových komunikacích, hlavních dopravních tepnách měst a obcí, v centru měst a v obchodních a obytných zónách.

Kritériem pro náš výběr lokality určené pro reklamní zařízení je aktraktivita, silný automobilový a pěší provoz podtržený dobrou pohledovou vzdáleností, která zaručuje dostečný čas na vnímání reklamního sdělení.

V naší produktové nabídce najdete širokou řadu reklamních zařízení o různých velikostech od 3m2 až do 80m2.

Nabídku volných reklamních ploch pro Vaši kampaň zpracujeme individuálně podle konkrétní poptávky. Informace získáte v naší kanceláři v ulici 28. října, 415 01 Teplice.

V případě, že klient poptává lokality, které nemáme v nabídce a nebo jsou dlouhodobě obsazeny, jsme schopni zrealizovat novou vhodnou reklamní plochu včetně vyřízení všech potřebných povolení, a nabídnout našemu zákazníkovi pronájem. Tato služba je využívána mnoha našimi zákazníky, kteří oceňují především komplexnost a operativnost v realizaci reklamní plochy s maximálním ohledem na jejich časové zatížení.

Pro zákazníky využívající naše reklamní plochy nabízíme velmi výhodné ceny realizace reklamních nosičů (výroba bannerů vč. instalace, polep reklamních desek vč. instalace, malba na fasádu apod.)